Anasayfa / Mobil / iFixit, Apple’ın Sihirli Klavyesini İnceliyor

iFixit, Apple’ın Sihirli Klavyesini İnceliyor

Apple’ın Magic Keyboard öylesine iyi çalışıyor ki iPad’ler ve tam gelişmiş Mac’ler arasındaki hattı bulanıklaştırıyor. Şimdi, iFixit , incelememizde Magic Keyboard’un en büyük satış noktalarından biri olarak adlandırdığımız sağlam, zarif trackpad’in yanı sıra tuşlarının içinde ne olduğunu daha yakından inceledi . Görünüşe göre, izleme dörtgeni, merkezde sadece bir düğme bulunan bir kaldıraç sistemi kullanıyor. Bu, izleme panelinde nereye basarsanız basın, köşeler, kenarlar veya yapının merkezi olsun, bir düğmeye tıkladığınız anlamına gelir.

Ne yazık ki, iFixit sosyal uzaklaşma kuralları nedeniyle tüm klavyeyi sökemedi. İzleme paneli, ekibinin kolayca ayırabileceği cihazın tek parçasıydı. Yine de klavyenin içini taramak için X-ışını kullandılar ve makas (kelebek yerine) anahtarları buldular. Ayrıca avuç içlerinin eğilmeyi önleme ve bir iPad’e bağlandığında cihazı stabilize etmek için ağırlık olarak hizmet etme olasılığı bulunan büyük metal plakalara sahip.

iFixit’in, Twitter hesabında yaptığı paylaşımda gösterilen inceleme fotoğrafı.

Sihirli Klavye fiyatları 299 $ (11 inç) veya 349 $ (12.9 inç) olarak ayarlanacak ve iPad Pro’ya bağlanan bir ekipman olarak geliyor. Kesinlikle size pahalıya mal olacak, bu yüzden içeride neler olduğuna bakmak buna değip değmeyeceğine karar vermenize yardımcı olabilir.

Hakkında Efsane

Bu yaziya da bakabilirisiniz

En İyi Mobil Görüntülü Sohbet Uygulamaları

Devam eden pandemi ile insanlar sanal iletişim yollarına her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyuyorlar. İnsanların hem …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir