Anasayfa / Otomobil / Tesla, Model 3 Aracına Kablosuz Şarj Özelliği Getiriyor

Tesla, Model 3 Aracına Kablosuz Şarj Özelliği Getiriyor

Tesla, çıkışından beri Model 3’te ki görünür hiç bir özelliği değiştirmedi. Ancak yeni gelecek olan kablosuz şarj özelliği ile bu ilgisizliğe son veriyorlar. Bir Electrek okuyucu tasarımıyla Model 3’e yeni bir özellik katıyorlar. Eğer yolculuk sırasında şarjınızın dolu kalmasını istiyorsanız bu sizin ilginizi çekecektir.

Model 3’ün ABD yapımı sürümlerinin artık kablosuz telefon şarjı ve USB-C bağlantı noktaları ile standart olarak geldiğini doğruladı . Bu yaratık konforunu elde etmek için şimdiye kadar Çin Model 3’ü veya Model Y’yi satın almak zorundaydınız .

USB-C eklemek üçüncü taraf alternatiflerine dönmeyi gerektirecek olsa da, kaçırdıysanız resmi kablosuz şarj cihazını Tesla’dan 125 $ karşılığında satın alabilirsiniz .

Bu küçük bir değişiklik gibi görünebilir, ancak Tesla açısından büyük bir sorun. Tesla, EV’nin çıkışından bu yana Model 3’te çok fazla görünür değişiklik yapmadı. Görünüşe göre işler, sadece bir süredir sahip olduğu standart özellikleri eklemek için şirketin iç mekanı rafine etmek için zaman harcayacak kadar yerleşti .

Hakkında Efsane

Bu yaziya da bakabilirisiniz

İP KAMERA SEÇİMİ VE KURULUMU 360

360 derece kamera kurulumu, son zamanlarda popülerlik kazanan ve çeşitli alanlarda kullanılan bir teknolojidir. Bu kameralar, çevrenizdeki her şeyi 360 derece görüntüleyebilme özelliğine sahiptir, bu da izleyicilere etkileyici ve immersif deneyimler sunar. Efsanebilgi.com İster bir etkinlikte, ister turistik bir mekânda veya bir eğitim ortamında olsun, 360 derece kameraların kullanımı oldukça yaygın hale gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir