Anasayfa / Otomobil / Tesla, Model 3 Aracına Kablosuz Şarj Özelliği Getiriyor

Tesla, Model 3 Aracına Kablosuz Şarj Özelliği Getiriyor

Tesla, çıkışından beri Model 3’te ki görünür hiç bir özelliği değiştirmedi. Ancak yeni gelecek olan kablosuz şarj özelliği ile bu ilgisizliğe son veriyorlar. Bir Electrek okuyucu tasarımıyla Model 3’e yeni bir özellik katıyorlar. Eğer yolculuk sırasında şarjınızın dolu kalmasını istiyorsanız bu sizin ilginizi çekecektir.

Model 3’ün ABD yapımı sürümlerinin artık kablosuz telefon şarjı ve USB-C bağlantı noktaları ile standart olarak geldiğini doğruladı . Bu yaratık konforunu elde etmek için şimdiye kadar Çin Model 3’ü veya Model Y’yi satın almak zorundaydınız .

USB-C eklemek üçüncü taraf alternatiflerine dönmeyi gerektirecek olsa da, kaçırdıysanız resmi kablosuz şarj cihazını Tesla’dan 125 $ karşılığında satın alabilirsiniz .

Bu küçük bir değişiklik gibi görünebilir, ancak Tesla açısından büyük bir sorun. Tesla, EV’nin çıkışından bu yana Model 3’te çok fazla görünür değişiklik yapmadı. Görünüşe göre işler, sadece bir süredir sahip olduğu standart özellikleri eklemek için şirketin iç mekanı rafine etmek için zaman harcayacak kadar yerleşti .

Hakkında Efsane

Bu yaziya da bakabilirisiniz

Hızlı şarj cihazı tavsiye 2022

Hızlı şarjı nedir ? Gelişen ve genişleyen teknoloji , insanlığın her zaman ihtiyaçlarını gidermeye yönelik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir