Anasayfa / Oyun / ‘Modern Warfare 2’ Remaster’ın Yarın Satışa Çıkacağı Bildirildi

‘Modern Warfare 2’ Remaster’ın Yarın Satışa Çıkacağı Bildirildi

Gamerların heyecanla beklediği Modern Warfare 2 yarın itibariyle satışa sunuluyor. İşte tüm detayları: Eğer Warzone’un son sürümü daha fazla Call of Duty oynamak için can atıyorsa, şanslısınız demektir. VGC’ye göre Activision, franchise’ın 2009 tarihli Call of Duty: Modern Warfare 2’nin güncellenmiş tek oyunculu kampanya ve grafiklerini içeren yeniden düzenlenmiş bir sürümünü yayınlayacak . Alman PSN mağazasında kısa bir süre yer alan başlık için bir liste ile bir sürüm yakında çıkacak gibi görünüyor.

VGC, yeniden düzenleyicinin güncellenmiş çok oyunculu bir moda sahip olmadığını bildiriyor. Bunun birçoğu, Modern Warfare 2’nin en son ana hat Call of Duty oyunu Modern Warfare’deki en iyi çok oyunculu haritaların çoğunu zaten oynayabileceğiniz gerçeğiyle ilgilidir . Bu, “Rus Yok” düzeyini çevreleyen tartışmalar için diğer güçlü ve zayıf yanlarından daha fazla hatırlanan tek oyunculu kampanyadan çıkar . Rusların yanı sıra, Modern Warfare 2 kısa bir kampanya olsa da eğlenceli bir kampanya sunuyor. Seviye tasarımı açısından selefinin zirvelerine asla ulaşamıyor.

Yayıncı Activision’un Modern Warfare 2 Remastered Modern Warfare ve Warzone ile bağlarını satmaya çalışacağı bildiriliyor Eğer Remaster satın alırsanız , size hem kullanmak mümkün olacak öğelerin bir paket alırsınız Modern Warfare ve Warzone. Tersine, Modern Warfare veya Warzone’daki paketi satın aldığınızda, Modern Warfare 2’nin ücretsiz bir kopyasını alacaksınız . Her durumda, ertesi gün içinde tüm detaylara sahip olmalıyız.

Hakkında Efsane

Bu yaziya da bakabilirisiniz

Amazon’un ‘Yeni Dünya’ MMO’su Tekrar Ertelendi

Amazon bir zamanlar yaşanan sömürgeyi ele aldığı çevrimiçi RPG yeni oyunu Yeni Dünya’yı piyasa sürmeyi …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir