Anasayfa / Blog / Amazon’un ‘Yeni Dünya’ MMO’su Tekrar Ertelendi

Amazon’un ‘Yeni Dünya’ MMO’su Tekrar Ertelendi

Amazon bir zamanlar yaşanan sömürgeyi ele aldığı çevrimiçi RPG yeni oyunu Yeni Dünya’yı piyasa sürmeyi erteliyor. Şirketin Amazon Oyunları stüdyosu, şimdi oyunu 2021 baharında bir kez yayınlamayı planladığını söylüyor. Ayrıca son beta testini aynı zaman dilimine erteliyor.

Karar, oyuncuların geri bildirimleri üzerine geliyor, Amazon Games stüdyo direktörü Rich Lawrence, geliştiricinin başlığa daha fazla orta ve oyun sonu içeriği eklemek için fazladan zaman harcamak istediğini söylüyor.
“Oyuncularımızın oyuna tamamen dalmış hissetmelerini istiyoruz ve stüdyomuzun güvenebileceğiniz kaliteli ve kalıcı bir oyun anlamına geldiğini biliyoruz – bu da tamamen serbest bırakılmadan önce istediğimiz şeyleri elde etmek için daha fazla zaman demek” dedi.

Amazon Yeni Dünya’yı ilk duyurduğunda , başlangıçta MMO’yu Mayıs 2020’de piyasaya sürmeyi planladı . Bu yılın başlarında şirket , koronavirüs pandemisi nedeniyle oyunu 25 Ağustos’a erteledi . En son gecikme için bir tür özür olarak, Yeni Dünya’nın açık beta sürümüne kaydolan , oyunu önceden sipariş eden veya alfa testinde yer alan kişiler, mevcut durumda RPG’yi “sınırlı bir süre boyunca oynayabilecekler” “25 Ağustos’ta başlıyor.

Gecikme, Amazon’un kaba bir lansmandan sonra kahraman tabanlı atıcı Crucible’ın kullanılabilirliğini geri almak için alışılmadık bir adım atmasından bir buçuk hafta sonra geliyor. 1 Temmuz’dan itibaren oyun bir kez daha kapalı beta sürümünde, böylece geliştirici Relentless oyununu parlatabilir. Amazon Games dört yıldan uzun bir süredir Yeni Dünya üzerinde çalışıyor. Çevrimiçi oyunların geliştirilmesinin maliyeti ne kadar yüksek olursa, stüdyoda projeye başarı şansı vermek için daha fazla zaman almak isteyeceği anlaşılabilir.

Hakkında Efsane

Bu yaziya da bakabilirisiniz

Cv Hazırlarken Video Cv ile Sunmak

İşi almaya çalışmak, genellikle diğer iş başvuru sahiplerinden öne çıkmanızı gerektirir. Bu avantaja sahip olmak sizi …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir