Anasayfa / Haber / Amazon’un FBA Hizmeti İki Haftalık Mart Depolama Ücretlerinden Feragat Etti

Amazon’un FBA Hizmeti İki Haftalık Mart Depolama Ücretlerinden Feragat Etti

AMAZON FBA NEDİR?

Fulfilled by Amazon, ya da kısaltılmış haliyle Amazon FBA. Amazon FBA, aslında zaten oldukça pratik olan e-ticaret yönetimini daha da pratik hale getiren önemli bir girişim. Bu durum sizi ürün depolama zahmetinden kurtaracağı gibi, kargo işlemlerinizin Amazon tarafından gerçekleştirilmesi de cabası.

İKİ HAFTALIK ÜCRETTEN FERAGAT EDECEK

Amazon tarafından gerçekleştirilen (FBA) hizmeti, görülen bir e-postaya göre Mart ayında iki haftalık depolama ücretlerinden feragat edecek.

FBA ücret feragatnamesi ABD, İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, Polonya, Çek Cumhuriyeti ve Kanada’da depolanan ürünler için geçerlidir.

Hareket, çevrimiçi perakendecinin, Amazon’un koronavirüs pandemisine yanıt olarak temel olmayan envanter almayı durdurma kararının kesintiye uğradığını gören satıcılara rahatlama sağlama konusundaki son çabası.

Hakkında Efsane

Bu yaziya da bakabilirisiniz

E-Devlet Üzerinden Parsel Sorgulama

E-devlet üzerinden ada, arsa ve tapu parsel sorgulama, gayrimenkul alım-satım süreçlerinde hayati bir öneme sahip. Bu sorgulamalar, satın alınacak gayrimenkulün konumunu ve özelliklerini detaylı olarak öğrenmek için yapılır ve bu da alıcıların ve satıcıların işlemlerini güvenle gerçekleştirmelerini sağlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir