Anasayfa / Giyilebilir / Apple Watch 6 Sonbahar’da Çıkıyor Mu?

Apple Watch 6 Sonbahar’da Çıkıyor Mu?

Akıllı saat, tüketiciler arasında popüler bir giyilebilir cihaz olarak giderek daha fazla ilgi çekmeye başlıyor. Başlangıçta bir fitness cihazı olarak kullanılırken, gelecekteki özellikler söz konusu olduğunda kesinlikle çok fazla potansiyele sahipler. Ve bir Apple akıllı saati olduğunda, tüketici pazarından çok daha fazla ilgi görüyor. Yeni Apple Watch 6’nın duyurusu tam olarak bunu yaptı.


Yeni Apple Watch 6’nın söylentileri son zamanlarda etrafta dolaşıyor. Ve bu söylentilerin yanı sıra, insanların yeni Apple akıllı saatinden bekleyebilecekleri bazı özelliklerin ve iyileştirmelerin notları da var. Bunlardan biri Digital Crown’u içeriyor. Söylentiler, mevcut Apple Watch’un yan tarafındaki fiziksel düğmenin bir optik sensörle değiştirilebileceğini söylüyor. Bu, yeni Apple Watch 6’nın tasarımını çıkıntılı fiziksel düğme olmadan daha ince ve daha akıcı hale getirecek. Ayrıca, başka şeyler yaparken yanlışlıkla girişleri önlemeye yardımcı olacaktır.
Yeni Apple Watch 6 için bir başka söylenti özelliği, OLED’den microLED ekrana geçebilir. MicroLED teknolojisini kullanan daha ince bir saate sahip olmanın yanı sıra, saat daha fazla güç tasarrufu sağlayabilir. Söylentilere göre bir başka özellik de yeni saat için daha iyi bir pil ömrü olacak. Yeni Watch OS 7 aracılığıyla, Apple Watch 6’da dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik ise kandaki oksijen izleme veya SpO2 izleyebilmesi. Bu, kan oksijeninin belirli bir konsantrasyonun altına düşmesi durumunda saatin kullanıcıyı uyaracağı söyleniyor.

Bu özellikler hala söylenti olarak kabul edilmekte. Apple Watch 6’nın sonunda içereceği şeylere dahil edilebilir veya edilmeyebilir. Hala bilinmeyen ve yalnızca Apple’ın açığa çıkarabileceği başka özellikler de olabilir. Bu yüzden çoğu insanın bunu bilmesinin tek yolu, yeni Apple akıllı saatinin bu sonbaharda çıkması olacaktır.

Hakkında admin

Bu yaziya da bakabilirisiniz

İP KAMERA SEÇİMİ VE KURULUMU 360

360 derece kamera kurulumu, son zamanlarda popülerlik kazanan ve çeşitli alanlarda kullanılan bir teknolojidir. Bu kameralar, çevrenizdeki her şeyi 360 derece görüntüleyebilme özelliğine sahiptir, bu da izleyicilere etkileyici ve immersif deneyimler sunar. Efsanebilgi.com İster bir etkinlikte, ister turistik bir mekânda veya bir eğitim ortamında olsun, 360 derece kameraların kullanımı oldukça yaygın hale gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir