Anasayfa / Genel / Corona Sonunda Ülkemize Ulaştı
covid-19

Corona Sonunda Ülkemize Ulaştı

Çin’in Wuhan şehrinde sebebi henüz tam olarak tespit edilemeyen bir nedenle ortaya çıkan corana virüsü (kovid-19) hızla dünya üzerinde yayılmaya başladı. Bilinen rakamlara göre binlerce kişiye bulaşan virüs aylar sonra ülkemize ulaştığı sağlık bakanı Dr. Fahrettin Koca tarafından duyuruldu. Ülkede bir günde maske ve kolonya gibi tedbir amaçlı satılan ürünlerin fiyatları fırladı. Devlet bu olaya müdahale amaçlı bu zor durumu kendi lehine çevirmek isteyen kara borsacılar için suç duyurusunda bulunabilineceğini duyurdu.

Kovid-19 ülkemizde

Ayrıca önlem amaçlı Cumhurbaşkanı sözcüsü İbrahim Kalın’ın açıklamasıyla okulların tatil edildiğide açıklandı. Dünya üzerinde bu virüse en geç yakalanan ülkelerden biriyiz ve yaz dönemine kadar gerekli tedbirler alınıp yayılması önlenirse bu virüsün sıcak havada etkisiz olduğu biliniyor.

Hakkında Efsane

Bu yaziya da bakabilirisiniz

E-Devlet üzerinden bordro görüntüleme nasıl yapılır ?

E-devlet üzerinden bordro görüntüleme işlemi oldukça kolay ve hızlıdır. Bordronuzu görmek istiyorsanız, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz: Öncelikle e-devlet'e giriş yapmanız gerekiyor. Eğer henüz bir e-devlet şifreniz yoksa, PTT şubesine giderek şifrenizi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir