Anasayfa / Sağlık / 4440911 Bu numara gerçek mi ?

4440911 Bu numara gerçek mi ?

Son zamanlarda whatsapp , instagram , twitter ,facebook gibi sosyal medyalarda dolanan bu numaraya denk gelmişsinizdir.Sosyal medya da hep insanları yanlış yönlendirme , kaos ortamı yaratmaya çalışan bir kitle var bu da onların işi.”Türkiye’nin her yerinden ulaşılabilen bir telefonda birleşmişler “4440911 arandığında size en yakın ambulansın geleceğini ifade ediyor.

Bu bilgiler tamamen yalan! Verilen bu numara sağlık bakanlığına ait bir numara değil , özel bir şirkete ait yani tüm hastanelerin tek telefonda birleştirildiği haber tamamen yalan .

Hakkında admin

Bu yaziya da bakabilirisiniz

Göz Damlası Nasıl Kullanılır ?

Aile Hekimi Göz Damlası Yazabilir mi?

Sağlık, insanların uzun ve kaliteli bir yaşam sürmeleri için hayati öneme sahiptir. Ancak bazen beklenmedik sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Göz sağlığı da son derece önemlidir ve farklı göz hastalıkları durumunda göz ilaçları veya damlaları kullanılması gerekebilir. Bu noktada en merak edilen sorulardan biri de bu ilaçların aile hekimleri tarafından reçete edilip edilemeyeceğidir. Bu makalede, göz ilaçlarının aile hekimleri tarafından reçete edilip edilemeyeceği hakkında güncel bilgiler verilecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir