Anasayfa / Genel / Zlatan İbrahimoviç’in Koronavirüs Testi Pozitif Çıktı

Zlatan İbrahimoviç’in Koronavirüs Testi Pozitif Çıktı

Bosna Hersek asıllı İsveç’li, 38 yaşındaki yıldız santrafor oyuncusu kariyerinde ikinci kez formasını giydiği İtalyan takımı Milan’da koronavirüsüne yakalandı.

Dünyayı saran koronavirüs Avrupa’da en çok İtalya’yı etkisi altına almıştı. Burada Milan’ın yıldız forveti İbrahimoviç’i de buldu. İbrahimoviç’in testinin pozitif çıkmasının ardından 14 gün karantina altında tutulacağı açıklandı.

Zlatan, Juventus’lu Rugani ve Sampdoria forması giyen 4 oyuncunun ardından İtalya’da virüse yakalanan altıncı futbolcu oldu.

Hakkında Efsane

Bu yaziya da bakabilirisiniz

Göz Damlası Nasıl Kullanılır ?

Aile Hekimi Göz Damlası Yazabilir mi?

Sağlık, insanların uzun ve kaliteli bir yaşam sürmeleri için hayati öneme sahiptir. Ancak bazen beklenmedik sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Göz sağlığı da son derece önemlidir ve farklı göz hastalıkları durumunda göz ilaçları veya damlaları kullanılması gerekebilir. Bu noktada en merak edilen sorulardan biri de bu ilaçların aile hekimleri tarafından reçete edilip edilemeyeceğidir. Bu makalede, göz ilaçlarının aile hekimleri tarafından reçete edilip edilemeyeceği hakkında güncel bilgiler verilecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir