Anasayfa / Teknoloji / Xiaomi mijia 360 kamera bilgisayardan izleme

Xiaomi mijia 360 kamera bilgisayardan izleme

Teknoloji ve bir çok alanda, Xiaomi markasını sıklıkla duymaktayız. Bu pazarın tekeli konumunda olan Xioami, şuan da fiyat performans olarak en öndeki marka. Sizde evlerinize hem uygun fiyatlı, hemde kaliteli bir güvenlik kamerası almak istemiş iseniz, bu yazıyı okuyor olmanız çok normal.

Marka içerisinde bile karamsarlığa düşmeniz çok olası, çünkü ürünler tıpatıp birbirine benzese bile, birbiri ile çok farklı özellikler taşıyabiliyor.

xiaomi mijia 360 kamerayı bilgisayardan izleme

xiaomi mijia yada imi 360 kameraları bilgisayardan izlemek için bilgisayara
bluestack yada noxplayer programını kurmanız gerekmektedir.Bluestack ve noxplayer programını aşağıdan indirebilirsiniz.

>>> BLUESTACK İNDİR
>>> NOX PLAYER İNDİR

Programları bilgisayarınıza kurduktan sonra sizden google oturumunu açmanızı isteyecek .Daha sonra play uygulamasından mi home uygulamasını kuruyorsunuz ve gerekli oturumları açtıktan sonra artık izleyebilirsiniz.

Hakkında admin

Bu yaziya da bakabilirisiniz

İP KAMERA SEÇİMİ VE KURULUMU 360

360 derece kamera kurulumu, son zamanlarda popülerlik kazanan ve çeşitli alanlarda kullanılan bir teknolojidir. Bu kameralar, çevrenizdeki her şeyi 360 derece görüntüleyebilme özelliğine sahiptir, bu da izleyicilere etkileyici ve immersif deneyimler sunar. Efsanebilgi.com İster bir etkinlikte, ister turistik bir mekânda veya bir eğitim ortamında olsun, 360 derece kameraların kullanımı oldukça yaygın hale gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir