Anasayfa / Teknoloji / Samsung Galaxy Buds’a Yeni Güncelleme

Samsung Galaxy Buds’a Yeni Güncelleme

Bir çift Samsung Galaxy Buds’a sahipseniz, artık onunla daha fazlasını yapabileceksiniz. Şirket, kablosuz kulaklıklar için daha önce yeni Galaxy Buds+’a özel olan birkaç özelliği getirdikleri yeni bir yazılım güncellemesi yayınlandı. Bu güncelleme ile Galaxy Buds’a 3 yeni özellik eklendi.

Şirket 11 Şubat’ta diğer amiral gemileriyle birlikte Samsung Galaxy Buds+’ı da duyurmuştu. Şimdi kablosuz kulaklıkları için bir yazılım güncellemesi yayınladı. Yayınlanan güncelleme, Galaxy Buds kulaklıkların işlevselliğini artırıyor.

En dikkate değer geliştirme, iyileştirilmiş bir ortam sesi modunun eklenmesidir. Özelliğin otomatik olarak çalışmasını ve kulağınızdaki kulaklıklardan yalnızca biriyle çalışmasını sağlayabilirsiniz. Samsung, geliştirilmiş ortam sesi işlevinin Galaxy Buds sahiplerine çevrelerindeki sesleri duyabilmeleri için daha fazla seçenek sunduğunu söylüyor.

Güncelleme ayrıca, Windows 10’un kulaklıkları bir bilgisayarla eşleştirmeyi daha hızlı ve daha kolay hale getiren Swift Pair protokülü için destek ekliyor.

Son olarak, Spotify’ı başlatmak için dokun ve basılı tut eylemlerini ayarlayabilirsiniz. Eylemi tekrarlarsanız, Spotify oynatma listesi önerilerini takip edecektir.

Yeni özellikler Galaxy Buds’ı Samsung’un yeni kulaklıklarına eşit hale getirmeyecek, ancak iki cihaz arasındaki boşluğu daraltmaya yardımcı olacak. Güncellemeyi indirmek için, Android 5.0 veya daha yeni sürümünün yanı sıra Samsung’un Galaxy Wearable uygulamasının son sürümüne ihtiyacınız olacak.

İki kulaklık arasındaki fiyat farkını Samsung Mağazası üzerinden yapacak olursak Galaxy Buds+ 899 TL iken Galaxy Buds 649 TL’den satışa sunuluyor.

Hakkında Efsane

Bu yaziya da bakabilirisiniz

İP KAMERA SEÇİMİ VE KURULUMU 360

360 derece kamera kurulumu, son zamanlarda popülerlik kazanan ve çeşitli alanlarda kullanılan bir teknolojidir. Bu kameralar, çevrenizdeki her şeyi 360 derece görüntüleyebilme özelliğine sahiptir, bu da izleyicilere etkileyici ve immersif deneyimler sunar. Efsanebilgi.com İster bir etkinlikte, ister turistik bir mekânda veya bir eğitim ortamında olsun, 360 derece kameraların kullanımı oldukça yaygın hale gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir