Anasayfa / Haber / Ordu Büyükşehir Belediyesinden Dev Adım: Aircor52 Dezenfeksiyon Tüneli

Ordu Büyükşehir Belediyesinden Dev Adım: Aircor52 Dezenfeksiyon Tüneli

Ülkemizde hızla yayılmaya devam eden koronavirüs için herkes tedbirler almaya devam ediyor. Ama böylesi dünyada görülmedi. Ordu Büyükşehir Belediyesi öyle bir tünel yaptı ki, mikropla giren steril çıkıyor. İşte Aircor52:

Aircor52 Dezenfeksiyon Tüneli

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, bugünlerde dışarı çıkmak ve işe gitmek zorunda olan vatandaşların kıyafetleri üzerinde oluşan zararlıların dezenfekte edilmesi amacıyla tamamen yerli ve milli imkanlarla “Aircor52 Dezenfekte Tüneli” tasarlandığı belirtildi. Ayrıca tünelin sensörlü çalıştığı ifade edilen açıklamada, tünelin insan sağlığına hiçbir zararlı etkisi bulunmadığı aktarıldı.

BELEDİYE BAŞKANI HİLMİ GÜLER’DEN AÇIKLAMA:

“Türk milletimize ve Cumhurbaşkanımıza armağanımızdır, son zamanlarda artış gösteren Kovid-19 virüsüne karşı yoğun çalışmalarının sürdürdüğünü belirten Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler, il genelinde dezenfeksiyon işlemlerine aralıksız devam ederken vatandaşlar için her türlü tedbiri üst düzeyde tuttuklarını vurguladı.”Büyükşehir Belediyemiz tarafından Türkiye’ye örnek olacak bir çalışma geliştirildi. Tamamen kendi imkanlarımız ile ortaya çıkardığımız Dezenfekte Tüneli, dışarı çıkma zorunluluğu bulunan vatandaşlarımızın kıyafetlerinin bakterilerden arındırılmasını sağlayacak. Marka tescilini almak için başvurumuzu da gerçekleştirdik. Bu çalışma yüce Türk milletimize ve Cumhurbaşkanımıza armağanımızdır. Bu çalışmayla bütün belediyelerimizin ve sağlık kurumlarımızın hizmetindeyiz.” açıklamasında bulundu.

Hakkında Efsane

Bu yaziya da bakabilirisiniz

94.Oscar 2022 adayı en iyi filmler ve konuları

Belfast – İmdb: 7,4 Film, 1960’ların sonlarında bir çocuk ve işçi sınıfından bir ailenin hikayesini …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir