Anasayfa / Genel / Ölü Ve Hasta Sayısında Artış

Ölü Ve Hasta Sayısında Artış

Son açıklanan rakamlara göre ülkemizdeki koronavirüslü hasta sayısı 191’e, ölü sayısı 2’ye yükseldi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yeni bir açıklama paylaştı;

”61 yaşında erkek bir hastamızı kaybettik. Kendisine Allah’tan rahmet diliyorum. Bugün sonuçlanan testler, tedbirlerin çok zorunlu olduğunu gösteriyor. Tanı konup tedavilerine başlanan 93 yeni vakamız var. Hasta sayımız 191’e ulaştı. Riskin önünü birlikte keselim.”

Her geçen gün daha da artan hasta sayısı tedbirlerin ciddiyetinin daha fazla vurgulanmasına neden oluyor. Yetkililer her fırsatta alınması gereken tedbiler konusunda uyarılar yapıyor. Lütfen sağduyulu olalım ve kendimizi olabildiğince bu virüsten uzak tutmaya çalışalım.

Hakkında Efsane

Bu yaziya da bakabilirisiniz

Göz Damlası Nasıl Kullanılır ?

Aile Hekimi Göz Damlası Yazabilir mi?

Sağlık, insanların uzun ve kaliteli bir yaşam sürmeleri için hayati öneme sahiptir. Ancak bazen beklenmedik sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Göz sağlığı da son derece önemlidir ve farklı göz hastalıkları durumunda göz ilaçları veya damlaları kullanılması gerekebilir. Bu noktada en merak edilen sorulardan biri de bu ilaçların aile hekimleri tarafından reçete edilip edilemeyeceğidir. Bu makalede, göz ilaçlarının aile hekimleri tarafından reçete edilip edilemeyeceği hakkında güncel bilgiler verilecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir