Anasayfa / Teknoloji / LG Yepyeni Tasarımı Velvet İle Karşımızda

LG Yepyeni Tasarımı Velvet İle Karşımızda

Teknolojik ürünler denildiğinde akla gelen ilk markalardan biri LG’dir. Ancak son zamanlarda akıllı telefon sektöründe oldukça geride kaldı. Şimdi karşımıza yepyeni tasarımıyla ”Velvet” ile çıkıyor.

Adlandırma stratejisindeki değişim nihayet şirketin akıllı telefon üzerinde duracağını bize gösteriyor. Mobil bölümü, telefonlarının eller serbest kontrolü veya öne çıkan modüller gibi yenilik özelliklerine güvenebilmesi için uzun zamandır mücadele ediyor. Velvet ile unutulmaz tasarımların ve eşleşecek isimlerin şirketin servetini geliştireceğini umuyoruz.

Bunun olup olmadığı belli değil. LG, bugüne kadar sadece Velvet’in özelliklerinden bir yağmur damlası “Raindrop” kamera düzeni temel tasarımından bahsetti. Söylentiler ayrıca bir Snapdragon 765 yongası ve 5G getiren üst orta menzilli bir tasarıma işaret etti. Bu özelliklerin doğru olduğu kanıtlanırsa , Galaxy S20 veya iPhone 11 Pro gibi amiral gemilerine doğrudan meydan okumaz . Ancak, mesele bu olmayabilir, gözlük yarışını kazanmaya çalışmak yerine LG daha uygun bir fiyata şık bir tasarım sunabilir.

LG şuana kadar hiç bir fiyatlandırma, sürüm detayı, spesifikasyon onaylamadı. Ancak verilen raporlara göre 15 Mart tarihinde türkçe karşılığı kadife olan ‘Velvet’ in piyasaya çıkacağı öğrenildi.

Hakkında Efsane

Bu yaziya da bakabilirisiniz

Hızlı şarj cihazı tavsiye 2022

Hızlı şarjı nedir ? Gelişen ve genişleyen teknoloji , insanlığın her zaman ihtiyaçlarını gidermeye yönelik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir