Anasayfa / Teknoloji / LG Yepyeni Tasarımı Velvet İle Karşımızda

LG Yepyeni Tasarımı Velvet İle Karşımızda

Teknolojik ürünler denildiğinde akla gelen ilk markalardan biri LG’dir. Ancak son zamanlarda akıllı telefon sektöründe oldukça geride kaldı. Şimdi karşımıza yepyeni tasarımıyla ”Velvet” ile çıkıyor.

Adlandırma stratejisindeki değişim nihayet şirketin akıllı telefon üzerinde duracağını bize gösteriyor. Mobil bölümü, telefonlarının eller serbest kontrolü veya öne çıkan modüller gibi yenilik özelliklerine güvenebilmesi için uzun zamandır mücadele ediyor. Velvet ile unutulmaz tasarımların ve eşleşecek isimlerin şirketin servetini geliştireceğini umuyoruz.

Bunun olup olmadığı belli değil. LG, bugüne kadar sadece Velvet’in özelliklerinden bir yağmur damlası “Raindrop” kamera düzeni temel tasarımından bahsetti. Söylentiler ayrıca bir Snapdragon 765 yongası ve 5G getiren üst orta menzilli bir tasarıma işaret etti. Bu özelliklerin doğru olduğu kanıtlanırsa , Galaxy S20 veya iPhone 11 Pro gibi amiral gemilerine doğrudan meydan okumaz . Ancak, mesele bu olmayabilir, gözlük yarışını kazanmaya çalışmak yerine LG daha uygun bir fiyata şık bir tasarım sunabilir.

LG şuana kadar hiç bir fiyatlandırma, sürüm detayı, spesifikasyon onaylamadı. Ancak verilen raporlara göre 15 Mart tarihinde türkçe karşılığı kadife olan ‘Velvet’ in piyasaya çıkacağı öğrenildi.

Hakkında Efsane

Bu yaziya da bakabilirisiniz

İP KAMERA SEÇİMİ VE KURULUMU 360

360 derece kamera kurulumu, son zamanlarda popülerlik kazanan ve çeşitli alanlarda kullanılan bir teknolojidir. Bu kameralar, çevrenizdeki her şeyi 360 derece görüntüleyebilme özelliğine sahiptir, bu da izleyicilere etkileyici ve immersif deneyimler sunar. Efsanebilgi.com İster bir etkinlikte, ister turistik bir mekânda veya bir eğitim ortamında olsun, 360 derece kameraların kullanımı oldukça yaygın hale gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir