Anasayfa / Sinema / Delidolu 2’nin Sevimli Marco’su Oyuncu Taylor Zakhar Perez Hakkında 9 Gerçek

Delidolu 2’nin Sevimli Marco’su Oyuncu Taylor Zakhar Perez Hakkında 9 Gerçek

Şu anda herkesin bahsettiği (ve filmimde tüm kalbimizi çalan) bir oyuncu varsa, o da hit romantik komedi üçlemesi Delidolu 2’de Marco’yu oynayan Taylor Zakhar-Pérez’dir .

En son devam filminin galasından birkaç hafta önce, Pérez dört milyon Instagram takipçisine ulaşmıştı.. Bir sonraki Instagram aşkınız olabilecek oyuncu hakkındaki bu gerçeklerle yeni susuzluğunuzu giderelim.

O İspanyolca konuşan Meksikalı-Amerikalı.

Latin Amerika kökenli olduğundan şüpheleniyorsanız haklısınız, çünkü o Chicago’da doğmuş (ve şu anda Los Angeles’ta ikamet ediyor), annesi Meksikalı ve aslen Jalisco’lu.

Ve merak etmeyin, göründüğü kadar genç değil.

 Aslında neredeyse 30 yaşında – 25 Aralık 1991 Noel Günü’nde doğmuş bir Oğlak. O tam 1.80 boyunda.

The Kissing Booth 2 , şüphesiz onu süperstarlığa taşıyan filmdir. Pérez’in The Kissing Booth’taki rolünü üstlenmeden önce birkaç rolü olmasına rağmen , onu uluslararası izleyicilerle tanıştıran, lise son sınıfında hızla en çekici yeni çocuk haline gelen yürekli Marco rolüdür.

Tay, TV dizilerinde filmlerden daha fazla kariyere sahiptir onu 2012’de Keith’e hayat verdiği iCarly ve Skandal (2018’de Calvin’i oynadığı) dizi filmlerden tanıyorsunuz.

Büyük bir aileden geliyor

Zakhar Perez, büyük bir aileden geldiği için The Kissing Booth’un geniş kadrosuna kolaylıkla uyum sağladı . Yedi kardeşin altıncısı ve kız kardeşlerinden birinin performans tutkusunu ateşlediğine inanıyor. Bir kez.” Bir kış Annie’nin 40 performansını beğendi – bilirsiniz, bu topluluk tiyatrosunda en çok oynanan oyun gibi. Ailemle birlikte gittim ve ‘Tamam, bu eğlenceli, bunu yapabilirim’ diye izliyordum. ‘ O zaman benim de dahil olmak isteyip istemediğimi sordular ve sadece oyun ilanlarını dağıttım ve ben 12-13 yaşında bir çocuğum, neden olmasın?” Daha sonra, “Ondan sonra, ona aşık oldum” diye ekledi.

Bir sürü hobisi var ve sürprizlerle dolu.

Tay hakkında bir şey biliyorsan, o da birçok yeteneğe sahip olduğu ve oyuncunun sesini kullanmayı çok sevdiği. Hatta filmde onu gitar çalıp şarkı söylerken dinledik.

Hobilerinin çoğu açık havada ve dünyanın her yerinde.

Buna ek olarak, kendisini bir maceracı olarak görüyor ve dünyayı gezmeyi, kürek çekmeyi, kürek çekmeyi ve sörf yapmayı seviyor.

Sportif ve Doğa Aşığı

Doğanın içinde olmaktan korkmayan, eğlenceli ve maceracı bir açık hava tipi adamla karşı karşıyayız. Ayrıca, bunu yaparken iyi görünüyor.

Ayrıca sevimli bir yavrusu var! Kim köpeği olan bir adamı sevmez ki?!

Jack, Taylor’ın kalbini çalan sevimli köpeğin adıdır ve genellikle aktörün Instagram hesabındaki gönderilerde yer alır.

The Kissing Booth 2’de ‘ikinci erkek’ rolünü oynamaktan rahatsızdı .

The Kissing Booth 2’de Marco Peña ile ilk tanıştığımızda teknik olarak karın kaslarını görüyoruz. Taylor  bu sahne için; “Çok fazla endişe ve utanç yaşadım..” dedi.

Hakkında Buket A

Bu yaziya da bakabilirisiniz

94.Oscar 2022 adayı en iyi filmler ve konuları

Belfast – İmdb: 7,4 Film, 1960’ların sonlarında bir çocuk ve işçi sınıfından bir ailenin hikayesini …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir