Anasayfa / Haber / 10 Günde 947 Vaka 21 Ölü

10 Günde 947 Vaka 21 Ölü

Çıktığı ülke Çin’de biterken, ülkemizde her geçen gün daha da korkutucu hale gelen koronavirüs, çığ gibi büyümeye devam ediyor. Bugün ülkemize gelmesiyle onuncu günü olan koronavirüs 941 kişiyi etkisi altına alarak, 21 kişiyi de öldürdü.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca şu açıklamaları yaptı; ”Son 24 saatte 2.953 şüpheliye yapıldı. 277’si pozitif çıktı. Hasta sayımız 947’ye ulaştı. Yaşlı hastalarımızdan 12’sini kaybettik. Bugüne dek toplam 21 can kaybımız var. Yaşlılarımızı uyaralım. Sokağa çıkma sınırlandırmasına uysunlar. Ölüm riski, yaş yükseldikçe çok artıyor.”

Hakkında Efsane

Bu yaziya da bakabilirisiniz

Göz Damlası Nasıl Kullanılır ?

Aile Hekimi Göz Damlası Yazabilir mi?

Sağlık, insanların uzun ve kaliteli bir yaşam sürmeleri için hayati öneme sahiptir. Ancak bazen beklenmedik sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Göz sağlığı da son derece önemlidir ve farklı göz hastalıkları durumunda göz ilaçları veya damlaları kullanılması gerekebilir. Bu noktada en merak edilen sorulardan biri de bu ilaçların aile hekimleri tarafından reçete edilip edilemeyeceğidir. Bu makalede, göz ilaçlarının aile hekimleri tarafından reçete edilip edilemeyeceği hakkında güncel bilgiler verilecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir